Apie mus

IDĖJA. Fabriko įkūrimo idėja kilo siekiant užtikrinti grybų augintojų konkurencingumą rinkos svyravimų metu ir išplėsti produkcijos eksporto galimybes. Jų konservavimas ir perdirbimas moderniomis technologijomis užtikrina produkcijos realizavimą, o  ilgesnis galiojimo laikas leidžia eksportuoti į tolimesnes užsienio rinkas.

 

INVESTICINIS PROJEKTAS. Kooperatinė bendrovė “GRYBAI LT” investicinį projektą “Grybų perdirbimo įmonės įkūrimas ir plėtra”, įgyvendina pagal Lietuvos kaimo plėtros 2007-2013 metų programos priemonę „Žemės ūkio produktų perdirbimas ir pridėtinės vertės didinimas“ pirmosios veiklos sritį „Žemės ūkio produktų perdirbimas ir rinkodara“.

 

FABRIKAS. Moderniausias konservavimo fabrikas Baltijos šalyse su visiškai automatizuotais gamybos procesais. Pradėjus nuo grybų, fabriko produkcija prasiplėtė ir į kitas kategorijas: konservuotas daržoves, paruoštas valgymui sriubas. Produktų gamyboje naudojamos unikaliai sukomplektuotos maisto ruošimo ir pakavimo technologijos.

Veikia dvi pagrindinės gamybinės linijos:
- perdirbimo linija, kuri yra pilnai automatizuota ir galioja minimali mikrobiologinio užterštumo rizika;
- pakavimo linija – inovatyvioje, aplinką tausojančioje lengvo plastiko pakuotėje.

Gamybiniame pastate įrengta inovatyvi laboratorija, skirta žaliavų, technologinio proceso bei produkcijos kokybei tikrinti ir kontroliuoti.